«Koktebel Jazz Festival» на березі чорного моря

Судячи з останніх новин: https://zachem.com.ua/events, в кінці літа на березі Чорного моря у Чорноморську пройде ювілейний, вже п’ятнадцятий, фестиваль «Koktebel Jazz Festival». На нього вже збираються британський колектив, німецький оркестр, ізраїльська група Boom Pam та багато інших.

«Koktebel Jazz Festival» на березі чорного моря

Також організатори за традицією проведуть два пред-заходи, потроху розкриваючи всі сюрпризи чудового фестивалю.

Абонемент vs квиток

Друзі, ми багато разів розповідали про переваги фестивальних абонементів, але хотіли б в останній раз в цьому році нагадати про головні з них.

Гарно

Володар абонемента отримує іміджевий буклет фестивалю, а також красивий і зручний браслетик, з яким навіть після закінчення фестивалю не хочеться прощатися.

Зручно

Обмінявши абонемент на браслет, ви отримуєте можливість багаторазового входу на територію Nu Jazz Stage, чого не дають квитки-одноденки. Крім того, вам не потрібно турбуватися про збереження бланка і його сканування при вході на фестивальну територію.

Вигідно

За спеціальною ціною абонемента 1000 грн, його володар отримує право відвідування всіх концертів Nu Jazz Stage і всіх подій нічного Special Stage у серпні. Відзначимо, що ціна квитка-ежедневки на Nu Jazz Stage на місці становитиме 400 грн. Вхід на Special Stage - 150 грн. Тобто, навіть якщо Ви збираєтеся на фестиваль всього на два дні - куди вигідніше буде придбати абонемент.

Абонементи на всі дні фестивалю ви можете придбати на сайті karabas.com! На фестивалі абонементи продаватися не будуть! Поспішайте і приєднуйтесь!

Шановні Друзі-Музиканти!

Фестиваль «Джаз Коктебель» продовжує пошуки нової цікавої музики! Прийом заявок на участь у фестивалі «Джаз Коктебель-2017» відкритий!
Ми прагнемо представити свіжий, різнобічний погляд на актуальні тренди. У цьому нам допомагає Експертна Рада фестивалю, до складу якого входять відомі музиканти, журналісти, продюсери і івентори. Вони будуть слухати і оцінювати проекти кандидатів на участь у фестивалі разом з нами!

До зустрічі в Чорноморську!

Джерело: https://zachem.com.ua/

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.