Кокс і Квасьневский приїхали до Тимошенко в лікарню

Колишній президент Польщі Олександр Квасьневский і екс-глава Евроарламента Пет Кокс, що нині виконують функції спостерігачів від ЕП, приїхали в харківську Центральну клінічну лікарню № 5 Укрзалізниці, де знаходиться на лікуванні ув'язнений екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Кортеж з мікроавтобусом, в якому їхали Кокс і Квасьневский, в'їхав на територію лікарні в 09:45 у супроводі машини Державтоінспекції.

До того як відвідати лікарню, Кокс і Квасьневский у супроводі генерального консула Польщі в Харкові Яна Граната поклали квіти до пам'ятника Незалежності. Прибічники Юлії Тимошенко, які безперервно чергують у лікарні, зустріли машини представників Європарламенту, скандуючи Юле-волю!. За останній місяць це вже третій візит спостерігачів від ЕП в Україну. Останній раз вони приїжджали відвідати укладену Юлію Тимошенко 15 червня.

Нагадаємо, Пет Кокс і Олександр Квасьневский стали спостерігачами від Європейського парламенту по судових процесах над екс-прем'єром України Юлією Тимошенко 11 червня минулого року.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.