Клінтон ледве уникла лави підсудних за пару днів до виборів

У відповідь на це її опонент республіканець Дональд Трамп закликав американців влаштувати демократка народний суд.

Всього за пару днів до президентських виборів в США одна з основних претенденток на крісло в овальному кабінеті Білого дому демократка Гіларі Клінтон уникла лави підсудних. ФБР припинило розслідування щодо кандидатки через її листів, виявлених в комп'ютерах головною помічниці Клінтон.

За словами її опонента республіканця-мільярдера Дональда Трампа, припинення розслідування щодо Клінтон - це результат підкилимних домовленостей.

"Її захищає ця шахрайська система. Хілларі Клінтон винна. Вона сама це знає, ФБР це знає, люди це знають. В руках американців - можливість відновити правосуддя під час голосування 8 листопада", - заявив Трамп.

Однак агенти ФБР вивчили листування і прийшли до висновку, що держтаємниці там немає. Сказали, що ніяких секретів Гілларі не видала. ФБР переслідувало подружжя Клінтон всю виборчу кампанію. Ось і зараз, відступаючи, бюро залишило собі поле для маневру. З виявлених листів агенти ФБР дізналися, що, будучи держсекретарем, Хілларі неодноразово просила, щоб секретні документи їй роздруковувала служниця.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.