Кличко розповів, чому УДАР не стане зливатися з Батьківщиною

Голова партії УДАР Віталій Кличко заявив, що його політична сила вирішила не йти на об'єднання з іншими опозиційними партіями України, оскільки вони мають різні ідейні платформи і різних виборців.

Ми упевнені, що ми повинні об'єднати, і об'єднуємо наші зусилля в парламенті. Але в позапарламентській роботі ми різні політичні партії, у нас різні платформи, у нас різний виборець, і не завжди один плюс один дорівнюватиме двом, - підкреслив Кличко. Лідер УДАРУ відмітив, що ще під час підготовки до парламентських виборів в жовтні 2012 року висувалися пропозиції відносно об'єднання політичних сил, проте в результаті вони чітко вирішили йти окремо і сьогодні не шкодують про це. Оскільки, за словами Кличка, незважаючи на сфальсифіковану мажоритарку опозиційні сили практично мають більшість.

Нагадаємо, 15 червня на урочистому об'єднувальному з'їзді партії Батьківщина делегати одноголосно проголосували за об'єднання в одну політичну силу партій Батьківщина, Фронт змин, Реформи і порядок. Лідером партії Батьківщина була переобрана що перебуває в ув'язненні екс-прем'єр України Юлія Тимошенко.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.