Керри в листі Януковичу призвав закінчити роботу за асоціацією з ЄС

Вирішити питання, необхідні для підписання угоди про асоціацію між Україною і Європейським союзом, призвав Віктора Януковича Джон Керри.

Лист держсекретаря США українському президентові передала помічник дипломата Вікторія Нуланд. Вона назвала плідною зустріну з Януковичем, яка тривала близько 2,5 годин замість запланованих 30 хвилин. Вікторія Нуланд в Держдепартаменті США відповідає за Європу і Євразію. Під час нашої зустрічі президент чітко дав зрозуміти, що Україна зробила свій вибір, і цей вибір на користь Європи, - повідомила Нуланд журналістам після зустрічі з Януковичем. Зі свого боку американський чиновник дав зрозуміти - якщо угода у Вільнюсі буде підписана, то це стане важливим сигналом як для нових стосунків з Америкою, так і з Міжнародним валютним фондом. Вона додала, що в США повністю готові підтримати Україну на її шляху по виконанню вимог, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Раніше повідомлялося, що Київ коливається між Європейського Союзу і Митного союзу Росії, Білорусії і Казахстану. У ЄС заговорили про ганебне перенесення підписання Угоди про асоціацію з Україною на 2014 рік.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.