Католицький костьол в Москві звинуватили в знущанні з тварин

Зоозащитники просять забезпечити гідні умови життя декільком тваринам, що залишилися в московському костьолі після святкування Різдва.

Як стало відомо, служителі католицького храму організували традиційну постановку на Різдво за участю домашніх тварин. Але після свята про завезених в хлів овець, кіз і ослика забули. Тварини так і залишилися жити в імпровізованому Вертепі.

Тепер невелике стадо, що мешкає в маленькій загороді костьолу, підгодовують прихожани і зоозащитники. Їду тваринам збирають навіть по оголошеннях.

Шановні прихожани, приносите, будь ласка, голодною твариною не морквину з капустою, які для них не їжа, а овес. Чи банальний геркулес, - свідчить листівка у храму.

- Церква двом вівцям, трьом козам і осликові дає в день лише шматки батона і капусту. Серце кров'ю обливається, тому я приношу їм їжі, прибираю за ними, - розповіла прихожанка Любов Степнова.

Практично щодня вона приходить до храму з коробками сена і тирси. Сухарями і овочами тварин підгодовують і інші відвідувачі. Вони ж напередодні і спробували з'ясувати, коли козенят, ослика і овець приберуть з центру столиці. Адже ночувати стадо заганяють в крихітний сарай.

Хистка будова навряд чи витримає морози, які обіцяють синоптики до свята Богоявления.

- Я сама сьогодні подзвонила в храм. Говорю, ви знаєте, що у вас тут тваринні на вулиці замерзають, що ми учора в не дуже радісних почуттях від вас пошли. Вони лише сказали, що передадуть інформацію, і повісили трубку. Так ми не змогли добитися ніяких результатів, - прокоментувала активістка руху зоозащитников Ганна Букреева.

Настоятель, за ініціативою якого в костьолі поселили тварин, зараз знаходиться у від'їзді. Проте в храмі знімальну групу завірили: стадо приберуть з території найближчими днями. І точно постараються встигнути з цим завданням до холодів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.