Канада внесла в чорні списки ще 11 росіян і українців

Тоді як президент України пропонує план по припиненню вогню і врегулюванню ситуації на південному сході країни, і глава Росії Володимир Путін підтримує рішення свого колеги, Захід вводить нові санкції відносно Москви.

В суботу, 21 червня, прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер оголосив про те, що в чорні списки нев'їзних потрапили ще одинадцять громадян Росії і України, які, за заявою канадського політика, сприяли порушенню українського суверенітету і територіальної цілісності країни.

Ми будемо і надалі чинити тиск на тих, хто несе відповідальність за кризу Україні, - цитує Харпера АГЕНСТВО НОВИН. Список осіб, внесених в список санкцій, поки не доступний.

В той же час в минулу п'ятницю стало відомо, що і США розширили список санкцій ще на сім чоловік, учасників подій на південному сході України і в Криму. До списку увійшли глава Луганської народної республіки Валерій Болотов, міністр оборони Донецької народної республіки Ігор Гиркин, глава верховної ради ДНР Денис Пушилин, перший віце-прем'єр ДНР Андрій Пургин, колишній народний мер Слов'янська В'ячеслав Пономарьов. Окрім них - і. о. губернатора Севастополя Сергій Меняйло і голова Союзу православних громадян України Валерій Кауров.

Список санкцій США з'явився у березні у зв'язку з українською кризою. Він припускає введення обмежувальних заходів відносно ряду російських і українських офіційних осіб. Санкції вже торкнулися співробітників адміністрації президента РФ, депутатів і сенаторів, членів уряду, глав відомств, військовослужбовок, бізнесменів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.