Як купити б/у автомобіль

Правила купівлі б/у авто з рук

На що треба звернути увагу при виборі авто, як зрозуміти, що машина була розбита в аварії і наскільки вона постраждала, як оформити кредит, а також альтернативні способи купівлі б/у автомобіля.

Наважившись купити уживане авто, ви можете відправитися у вихідний день на авторинок, де ознайомитеся з ціновою політикою б.у. автомобілів, а також придивитися до цікавих пропозицій. Запам'ятайте, що поспіх в купівлі уживаного автомобіля може тільки пошкодити, переконаєте себе, що перший огляд автомобілів — ознайомлювальний, ви просто вивчаєте сьогоднішні пропозиції на авторинку г.Кирова.

Звичайно, на авторинку ви можете не лише детально оглянути автомобілі зовні, але і подивитися, що у них твориться під капотом, в салоні, у багажнику. Проте на авторинках вибір автомобілів частенько не найбагатіший. Куди більше пропозицій про продаж б.у. автомобілів ви зможете знайти на сайтaх. Один з них http://autokirov- 43.ru . База оголошень про продаж б.у. авто оновлюється постійно.

Окрім пошуку уживаного авто по каталогу, ви можете скористатися формою пошуку б.у. автомобілів . Вказавши найбільш важливі для вас критерії(вартість, марка і модель, рік випуску), ви отримаєте стрічку усіх відповідних для вас уживаних автомобілів.
Оглядаємо кузов

При огляді б.у. автомобіля особливу увагу приділите кузову. Не варто запитувати продавця, чи був поведений кузов, краще перевірити це самостійно. У автомобіля з не поведеним кузовом усі двері закриваються з однаковим зусиллям і звуком. Дверні щілини також не повинні розрізнятися. Природно, гнилий кузов також ні до чого не годиться.

Огляньте авто: чи не перефарбовувався кузов(по фактурі і кольору у не перефарбованого авто фарба має бути однакова в підкапотній частині і на крилах)? Якщо так — те мав місце кузовний ремонт. Не повинно бути слідів фарби на гумових або пластмасових деталях кузова. Проте якщо автомобіль з бюджетного сегменту, а капітальний ремонт кузова був зроблений з розумом — нічого поганого в цьому немає.

Щоб перевірити, наскільки автомобіль «побитий» корозією, треба оглянути місця з'єднання крил з кузовом. На автомобілі з великим віком напевно є сліди корозії по нижній кромці крила — річ звичайна. Найбільше схильне до іржі днище авто. Оглянути цілісність днища краще всього допоможе естакада, проте найчастіше скористатися нею скрутно, так що для оцінки стану лонжеронів доведеться заглядати під кузов самостійно. Якщо кузови, що несуть елементи, вже прогнили, то такий автомобіль довго не проживе. Також перевірте під кузовом, чи не занадто виступає олія. За допомогою шила можна перевірити фортецю кузова з салону, варто лише відкинути килимки. Найчастіше наскрізна іржа буває під ногами переднього пасажира і водія, а також в районі багажника над глушником.

Якщо уживаний автомобіль не битий, але коштують нові покришки, значить, кузов дуже деформований і розвал-сходження вже не піддається регулюванню. Це означає, що гума дуже швидко зношуватиметься. Якщо передні покришки зношені нерівномірно, це означає, що передня підвіска знаходиться у поганому стані.

На їх справність також треба звернути увагу. Понажимайте на кожного з кутів автомобіля рукою, сильних розгойдувань кузова не повинно бути, як і сторонніх звуків. Якщо ж щось не так — проблема напевно криється в амортизаторах.
Перевіряємо працездатність двигуна

Слід пам'ятати середній ресурс роботи двигуна : для мотора об'ємом 1,3 л він складає 150-160 тис. км пробігу, об'ємом 1,5 л і більше — 180-200 тис. км.

Щоб перевірити, в якому стані знаходиться двигун, прогрійте його впродовж 20 сік, а потім заглушите і знову включите. Якщо двигун неабияк зношений, то при такому маневрі спалахне індикатор аварійного зниження тиску олії. У нормальному моторі тиск олії не повинен падати близько 5 сек. Вихлопні гази на неодруженому ходу у справного автомобіля майже прозорі, при збільшенні оборотів вихлоп повинен забарвлюватися у блідо-сизий тон. Якщо гази синюваті — значить, в камеру дуже рано поступає олія, а якщо чорні -с паливною системою чималі проблеми. Густий білий дим — ознака попадання в паливну систему води або тосола.

Якщо з горловини йде вихлоп відпрацьованих газів вже при 1000 о./мін, значить, доведеться замінити поршневу групу — в картері занадто високий тиск. Якщо на двигуні надто багато масляних плям, незабаром доведеться замінити ущільнювачі, сальники. Про стан силового агрегату б.у. автомобіля немало скаже і свічка запалення : вона не має бути замасленою або закопченою.

Ставлячи питання, як купити уживаний автомобіль, врахуйте, що необхідно не лише оглянути машину зовні, але і перевірити її на дорозі. На що звернути особливу увагу під час поїздки на уживаному автомобілі, вказано в розділі Як перевірити стан двигуна і ходових якостей уживаного авто.
Обережно з битими машинами

Нерідко під звичайним уживаним автомобілем продавець приховує бите авто, тобто, машину, постраждалу в результаті ДТП. Відрізнити битий автомобіль вам допоможе наш розділ Оглядаємо б/у машину. Ознаки авто після ДТП і старих автомобілів.

Краще не придбавати биті автомобілі не лише з технічної точки зору, але і тому, що можуть виникнути проблеми з ДАІ: з'явиться підозра про походження машини. Пошкоджений кузов дуже сильно схильний до корозії, тому як зварні шви найчастіше є вогнищами іржі. Також після капремонту порушується геометрична пропорція кузова, внаслідок чого покришки доведеться міняти частіше, та і керованість може помітно погіршати. Проте вартість битих авто частенько дуже приваблива.
Перевіряємо документи б.у. авто

Якщо вам сподобався б.у. автомобіль не лише своїм відмінним станом, але і привабливою ціною, пам'ятайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Уживаний автомобіль, за який просять копійки, напевно або відновлений після серйозного ремонту, або просто викрадений. Уважно ознайомтеся з документами на автомобіль, перевірте, чи немає там плям або підтирань, що закривають текст. Якщо автомобіль приганяв із закордону, подивіться, чи немає в ТП відмітки про заборону відчуження автомобіля.

Також слід перевірити номери двигуна і кузова на відповідність з вказаними в техпаспорті. Для цього краще всього подивитися на автомобілях знайомих, в яких місцях вказується маркіровка на різних машинах. Перевірте достовірність номерних знаків.

Якщо автомобіль продають за дорученням, ви маєте бути впевнені, чи справжнє доручення і чи має продавець право розпоряджатися автомобілем.

Якщо дотримуватися усіх цих нехитрих правил, то купівля хорошого уживаного автомобіля вам забезпечена. Головне не поспішати, уважно оглянути усі запропоновані автомобілі і вибрати найкраще.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.