Історія зрад політичних щурів — сімейства Зваричів

Зрада для української політики справа звичайна. Ще у 2007 році з НУНСу у БЮТ переметнувся народний депутат Роман Зварич, який ще недавно присягався в відданості чинному Президенту України Віктору Ющенку і його політсилі. В цьому відношенні варто нагадати, що першими з тонучого корабля біжать тільки «добре зорієнтовані щури».

Знаючі люди стверджують, що причина політичної переорієнтації досить банальна - необхідність подальшого лобіювання своїх бізнес-інтересів, точніше - його дружини Світлани Зварич, що значно вище якихось політичних симпатій.

Як повідомляють численні ЗМІ, саме Роман Зварич замовив піар-кампанію з дискредитації окремих представників Блоку Юлії Тимошенко, а також політичної сили в цілому.

Безпосереднім замовником статті, розміщеної на «Українській правді» і джерелом основної інформації, що дискредитує інформацію в ній виступила Светлана Зварич - дружина народного депутата Романа Зварича, а виконавцем - скандальна журналістка Тетяна Чорновол, яка за солідну винагороду взялася за підготовку «сердешної чорнухи».

Завдання було поставлене дуже просто - потрібно «довести» корумпованість представників БЮТ, Уряду, підтягуючи до цього побільше представників даної політичної сили (можна навіть за вуха) і тим самим дискредитувати Юлію Тимошенко напередодні виборів.

Все б дарма якби вся стаття не складалася з інформації, отриманої від подружжя Романа Зварича, припущень і домислів автора, а багато фактів названі журналістами не стикуватися між собою, або завбачливо замовчуються.

Навіщо це Роману Зваричу? Все дуже просто. Дружина Романа Зварича Світлана є власником ТОВ «НВФ« УНІС », яка в тому числі займається наданням ключів електронно-цифрового підпису (ЕЦП), а також питаннями електронного документообігу. Користуючись своїми зв'язками в Державному комітеті фінансового моніторингу України Світлана Зварич спробувала встановити монопольне становище з продажу втридорога ключів ЕЦП суб'єктам підприємництва для подачі ними звітів в дану держустанова. Варто відзначити, їй це таки вдалося і в планах, напевно, було впровадження даної практики в інших держорганах і усунення основних конкурентів.

Як повідомляється на офіційному сайті Держкомфінмоніторингу, саме електронні ключі, що надаються ТОВ «НВФ« УНІС »підходять для подачі електронних документів в Держкомфінмоніторинг, так як ця компанія успішно пройшла всі тестування.
Не дивно що саме Госкмфінмоніторінг був обраний в якості стартового майданчика УНІСу. Адже саме це відомство володіє інформацією про рух практично всіх фінансових потоків по Україні та з-за кордону. Маючи доступ до цієї делікатної інформації (а у дружини Романа Зварича такий доступ є), можна шантажувати представників будь-якої політичної сили!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.