IP-телефонія — передовий формат зв’язку

Розвиток IP-телефонії надає сучасній людині все нові і нові можливості. Ще не так давно ми були здивовані можливістю зв'язку через комп'ютери. Через деякий час нас вразила можливість здійснювати дзвінки з телефону на комп'ютер і навпаки!Тепер же ми можемо здійснювати дзвінки прямо з WEB-сайту на будь-які телефони, де б не перебував абонент. Просто неймовірні можливості!

IP-телефонія дозволяє істотно заощадити на міжнародного та міжміського зв'язку. Більш того, в більшості випадків вам лише потрібно мати підключення до інтернету! IP-телефонія дозволяє скоротити кількість посередницьких точок доступу.Тепер вам не потрібно виходити на АТС - досить використовувати місцевий доступ для дзвінків куди б то не було!Рекомендуємо також відвідати вебсайт тут Ител ЛТД, на якому ви можете купити IP телефони за прийнятною ціною.

IP-телефонія забезпечує конфіденційність. Пакети передаються розрізнено, і таку передачу неможливо перехопити. Завдяки цій системі, зокрема, до вашого телефону не зможуть підключитися різні шахраї - так звані телефонні пірати, які можуть перехопити унікальний код вашої картки, і здійснювати дзвінки за ваш рахунок.
Тарифікація в IP-телефонії посекундна, причому перші 10 секунд, як правило, безкоштовні. Для прикладу, використовуючи тарифи місцевих операторів, ви платите вперед - за хвилину розмови. Посекундна тарифікація дозволить вам платити рівно стільки, скільки ви розмовляєте, і ні копійкою більше. IP-телефонія відкриває широкі можливості для підприємств, дозволяючи створювати внутрішні захищені VPN-мережі.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.