Функції, які вигідно відрізняють Galaxy S7 від айфона

Останнім часом різні моделі айфонів придбали величезну популярність. При цьому багато людей вважають платформу iOS кращою на сьогоднішній день. Однак, далеко не всім відомо, що в новому смартфоні Galaxy S7, представленому компанією Samsung, є кілька прихованих функцій, яких істотно не вистачає будь-якому власникові айфона. Дискусії про переваги і недоліки Galaxy S7 і iPhone 6S не втрачають своєї актуальності, оскільки ці гаджети є гідними конкурентами. При цьому новий айфон явно програє смартфону від Samsung, який володіє можливістю сортування ярликів, що знаходяться в панелі налаштувань.

У айфоне користувачеві надається можливість отримання доступу до функцій операційної системи, але управляти цими функціями неможливо. У цей час власникам Galaxy S7 досить просто провести 2 рази пальцем вниз для появи панелі, на якій знаходяться різні ярлики. Також присутня можливість зміни розташування цих ярликів (кнопка «Змінити»). Крім усього іншого, новий Galaxy S7 має кілька режимів енергозбереження. Хоча айфон відрізняється хорошим функціоналом, в питанні енергозбереження він явно не займає лідируючих місць. Варто відзначити, що тут http://www.wookie.com.ua/240-samsung-galaxy-s7 ви можете купити чохол для мобільного по привабливо низькою ціною.

А смартфон Galaxy S7 передбачає режим звичайного енергозбереження, а також особливу функцію ультра-економії заряду, при якій пристрої навіть на 10% заряду легко пропрацює не менш доби. Користувачі айфонів можуть лише робити скріншоти дисплея, але не можуть записувати відео різних дій на дисплеї. Але цією зручною функцією легко можуть скористатися власники Galaxy S7. Потрібно лише перейти в меню настоянок, і вибрати зазначену функцію в меню «Ігрові настройки». Також не можна не сказати про функції роботи з пристроєм однією рукою і багаторазових нагадувань про важливі повідомлення, які передбачає новинка, представлена компанією Samsung.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.