Фахівці розповіли, чому волосся бувають кучерявим

Фахівці розповіли, чому волосся бувають прямими, а чому — кучерявим.

Як пише РИА «Новости», властивості прямих і кучерявих волосся залежать від індивідуальних особливостей будови білків, які входять до складу волосся. У матеріалі сказано, що структура білків спочатку регулюється генами і зростання волосся — це процес утворення нових клітин.

«Даний процес відбувається у волосяному сосочку, в якому знаходяться капіляри, що ідуть до волосяної цибулини. У волосяному сосочку відбувається поділ клітин», — йдеться в матеріалі.

Також уточнюється, що один факторів, що визначають властивість волосся, — це характер взаємного розташування клітин, які утворюються при поділі.

«У випадку лінійного та рівномірного розташування останніх зростаючі волосся мають пряму структуру. Коли ж клітини формуються з різних сторін в неоднаковій кількості, зростаючі волосся набувають вигини», — пише агентство.

Крім того, форма волосся залежить також від іонних зв'язків, які руйнуються при дії різних лугів або кислоти, часто входять до складу різних косметичних продуктів, з допомогою яких можна, наприклад, завити волосся.

Тим не менше фахівці нагадують, що висока температура (наприклад, від плойки) і сильнодіючі речовини можуть зруйнувати дисульфідні і інші ковалентні зв'язки, які важливі для збереження цілісності структури волосся.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.