Фанера ФСФ

Застосування і основні різновиди фанери

Це один з найбільш затребуваних видів пиломатеріалів: фанера застосовується в будівництві, меблевому виробництві, будівництві огорож, обшивці каркасів і ще десятках видів робіт. Це багатошаровий листовий матеріал на основі деревного шпону, особлива структура забезпечує йому механічну міцність і вологостійкість.

Застосування і основні різновиди фанери

На нашу каталогу пропонується придбати широкий спектр видів фанери оптом і в роздріб. Вони розрізняються за структурою, хімічним складом і призначенням, великий вибір в каталозі дозволить знайти відповідне рішення для будь-якого завдання. Замовте за вигідними цінами наступні види фанери:

· Фанера ФК. Це багатошаровий екологічно безпечний матеріал, який застосовується у внутрішній обробці приміщень. Для з'єднання шарів використовується карбаміду клей, в його складі немає токсичних речовин. Це затребуваний матеріал для обшивки стін і підлоги, а також для інших оздоблювальних робіт в сухих приміщеннях.

· Фанера ФСФ підвищеної вологостійкості. Це міцний матеріал, стійкий до впливу вологи і руйнівних природних факторів завдяки спеціальному просоченню на основі фенолформальдегідних смол. Цей вид фанери застосовується в зовнішньо обробці будівель, обшивці каркасів, а також інших зовнішніх роботах.

· Ламінована фанера, забезпечена зовнішнім захисним шаром. Він надає високу вологостійкість: ламінована фанера може використовуватися для парканів та огорож, обшивки каркасів, її використовують для виготовлення багаторазової опалубки і не тільки.

Фанеру виготовляють з деревної шпони листяних і хвойних порід. Другий варіант вважається більш довговічним, так як хвойна деревина володіє підвищеною стійкістю до гниття через природних смол.

В результаті, крім доступної ціни, серед основних переваг конструкції з фанери ФСФ.

 

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.