Екс-міністр МВС України Юрій Луценко постраждав в зіткненнях мітингуючих із спецназом в Києві

В п'ятницю увечері Києво-святошинський суд засудив до шести років ув'язнення так званих васильківських терористів - Володимира Шпару, Ігоря Мосийчука і Сергія Бевза, які планували підірвати пам'ятник Леніну у Борисополе на день Незалежності в 2011 році. Вирок спровокував зіткнення мітингуючих з бійцями Беркуту.

Серед потерпілих виявився колишній глава МВС України Юрій Луценко. За деякими даними, він знаходиться в реанімації. Проте київська міліція доки не отримувала заяв про побиття Луценка.

Троє підсудних були визнані винними в підготовці теракту і незаконному зверненні зброї, вибухових речовин, а також закликах до скидання конституційного ладу.

З урахуванням вже відбутого покарання молоді люди проведуть ще по чотири роки у в'язниці. Перед оголошенням рішення біля будівлі суду стали збиратися протестуючі, у тому числі представники націоналістичної партії Свобода, обурені жорстким, на їх думку, рішенням суду.

Учасники так званого автомайдану на своїх особистих автомобілях блокували будівлю суду і проїзд автозака з ув'язненими.

Опозиціонери визнали вердикт суду занадто жорстким, оскільки у усіх ув'язнених залишилися маленькі діти, а Мосейчук хворий на діабет і повинен проходити лікування.

При виведенні ув'язнених виникла сутичка мітингуючих з бійцями Беркуту, які намагалися зупинити натиск натовпу агресивно налагоджених опозиціонерів.

Проте, за словами тих, що самих, що пікетують будівлю суду людей, бійці Беркуту застосували до них силу, б'ючи буквально усіх без розбору.

- Бійці Беркуту били людей, багато хто отримав переломи, одному з активістів навіть зламали обидві руки. 15 машин швидкої допомоги відвезли в лікарні по дві людини, тобто близько 30 чоловік госпіталізовані, - розповів Life News один з активістів і співорганізаторів Дмитро Булатов. - Активісти євромайдану наздогнали цей автобус з бійцями біля райвідділу міліції на проспекті Перемоги, щоб поговорити з ними.

- Співробітники Беркуту поводилися дуже агресивно, били людей нишком ногами, - розповів інший активіст автомайдану Сергій, - але з часом завдяки закликам в соціальних мережах людей почало стягуватися все більше.

Офіційно в МВС України інформацію про потерпілих не підтверджують, посилаючись на те, що доки не отримували заяв від потерпілих. Зараз чотири автобуси бійців Беркуту заблокували з усіх боків близько 100 автомобілів і близько 1000 чоловік.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.