Екіпажу Олега Найденова доручили годувати сенегальських військових

Екіпаж судна Олег Найденов зобов'язали годувати сенегальських військових, охороняючих траулер. Живляться вони в їдальні корабля разом c російськими моряками.

- Деякі військові заходять у буфет, і їх обслуговує буфетник, якому представники сенегальської служби безпеки трохи не зламали руку, - повідомили в прес-службі Росриболовства. - Запасів їжі доки вистачає. Воду повинен підвезти сьогодні французький корабель. Ми запросили 30 тонн прісної питної води.

На відеозаписі з судна, що опинився в розпорядженні, видно, як буфетник із забинтованою рукою наливає трьом військовим, охороняючим траулер, компот. У сенегальських правоохоронців, що сидять за столом, немає при собі зброї.

Незважаючи на конфлікт держав, ніхто з членів екіпажа не висловлював невдоволення з приводу того, що разом з ними в їдальні вимушені живитися місцеві військові.

Нагадаємо, сенегальський патруль затримав риболовецьке судно Олег Найденов в Атлантичному океані 4 січня. Це сталося в 46 милях від узбережжя Гвінеї-Бісау. Після захоплення траулер разом з екіпажем конвоювали в порт Дакара. Без пояснення причин владі Сенегалу відібрали у моряків паспорта і поставили на кораблі озброєний конвой.

Росриболовство спільно з російськими дипломатами намагається добитися від уряду африканської країни офіційних роз'яснень про причини затримання траулера. Раніше в промисловому відомстві заявили, що планують подати судові позови до влади Сенегалу з приводу силового захоплення судна. На кораблі знаходиться 82 людини, 62 з яких - росіяни.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.