Дизайн ванної з користю для тіла і душі

Перші ванні кімнати з'явилися п'ять тисяч років тому в Індії, прославили ванні процедури стародавні греки, а в Росію ванні кімнати прийшли в епоху Петра першого разом з чавунними купелями для миття. Гігієнічні процедури, для яких створена ванна кімната, давно не є єдиною функцією покладеної на приміщення. Для сучасної людини це одне з місць, де можна розслабитися, побути в повній самоті, подумати про щось душевне і заодно помитися.

Дизайн ванної кімнати

Краса інтер'єру грунтується на доцільності використання приміщення. Відповідно до цілей, ванна призначена для підтримки в чистоті тіла, а тому її наповнення повинно відповідати покладених завдань. Сантехніка для ванної кімнати:

1. Ванна (джакузі, басейн з гарячою водою, душова кабіна).

2. Раковина для ванної кімнати.

3. Дзеркало.

4. Сушарка для рушників.

Це мінімальний набір, необхідний для влаштування будь-якої ванної кімнати. Культура дизайну ванної кімнати передбачає ще побутову техніку, аксесуари, разноуровневое освітлення, меблі.

Важливим питанням в облаштуванні санвузла є його поєднання або роздільність з туалетною кімнатою. Якщо санвузол суміщений, то унітаз необхідно підбирати в одному модельному ряду з ванною.

естетична практичність

Кращим облицювальним матеріалом для підлоги і стін в санвузлі залишається керамічна плитка. Вона відмінно миється, водонепроникна, довговічна, стійка до агресивних середовищ. Вибір плитки настільки великий, що завжди можна знайти відповідний дизайн, розмір, якість навіть самому вибагливому людині. Вона може імітувати мармур, мозаїку, луску риби і кахлі російської печі - вибір тільки за споживачем, так би мовити, що забажає душа ..

Для стелі оптимальним вибором буде забарвлення водоемульсійною фарбою. Фарба стійка до вологому середовищі, має безліч колірних рішень, відмінно миється від забруднень, без шкоди переносить невеликі механічні пошкодження.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.