Дочка Тимошенко заявляє про необхідність проведення операції

За словами дочки екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, її мати потребує операції. Найближчим часом Євгенія Тимошенко сподівається отримати рекомендації від лікарів з берлінської клініки Шарите, і після цього вона має намір звернутися до керівництва харківської клініки.

Думаю, рекомендації ми отримаємо найближчим часом. Поки вона на знеболюючих, але це потрібно якось вирішувати однозначно. Ми, як сім'я, вважаємо, що їй дійсно потрібне серйозне лікування - або терапія, або операція - щоб не було таких повторень, - заявила дочка ув'язненого після побачення з матір'ю, що знаходиться на лікуванні в харківській ЦКЛ № 5. Також Юлія Тимошенко відмітила, що німецькі лікарі вважають стан її матері серйозним і мають намір її з цього стану виводити. Дочка екс-прем'єр-міністра у черговий раз підкреслила, що Юлія Тимошенко як і раніше відчуває сильні болі і майже не встає.

Нагадаємо, лікарі клініки Шарите провели медичний огляд ув'язненого 21 червня, але з пресою після закінчення огляду не спілкувалися і ніяких рекомендацій не дали.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.