Дерев’яна вагонка як елемент інтер’єру

Хоча вагонка відома вже давно, але і на нинішній момент абсолютно не втратила своєї актуальності в плані елемент декору. Плюс, здатність вагонки надати індивідуальні риси інтер'єру в цілому, на обличчя.

Сьогодні вагонка представлена на ринку в двох варіантах виконання як дерев'яна, так і пластикова. Вагонка з дерева користується чималим попитом у покупців в залежності від їхніх особистих уподобань та потреб, які можна застосувати до конкретно поставлених завдань.

Вагонка з дерева

Дерево, як одного з кращих матеріалів для будівельних і ремонтних робіт, мабуть, ніколи себе не вичерпає. У наш час дерев'яні вироби, безсумнівно, «вказують» на статус і вишуканість смаку їхнього власника. Дерев'яна вагонка втілює в собі естетичність і простоту в монтажі. Плюс, екологічність дерева ще ні хто не «відміняв». Так що, за здоров'я турбується, просто, безглуздо.

Значущим для дерев'яної вагонки є і її висока стійкість до різних температур, окремі види деревини цілком сприймають температурний діапазон від -40С до + 115С. Контроль вологості повітря в приміщенні і забезпечення прийнятного мікроклімату - цілком посильне завдання для дерев'яної вагонки. Також вагонка з дерева виступає відмінним звукоізоляційним матеріалом.

В основному, дерев'яної вагонки знайшли застосування в облицюванні саун, лазень, альтанок. Але, а якщо ж трохи поекспериментувати з природним деревним малюнком і фактурою, то унікальність інтер'єру у вітальні кімнаті або в холі забезпечена.

  1. Щоб уникнути ускладнень надалі, спочатку варто переконатися в тому, з відповідною чи породи деревини виготовлена купується вами вагонка, саме які стосуються Вашого ж нагоди.
  2. Модрина, в міру своєї вологостійкості, виступає оптимальним варіантом для виготовлення дерев'яної вагонки, призначеної для виконання зовнішніх робіт.
  3. Для виробництва внутрішніх робіт, слід звернути увагу на ялину, сосну, липу і кедр.
  4. Вагонка на основі сосни відрізняється істотною довговічністю.
  5. Кедр створить в приміщенні чудовий специфічний аромат. Плюс, флюїди кедра, почасти, здатні знищувати бактерії.
  6. Липова ж вагонка ідеально підійде для лазні та сауни. Відсутність в липі смоли забезпечує високу вологостійкість даної породи деревини.
  7. Завдяки однорідності в кольорі і визначної природному малюнку, ялина цінують шанувальники незвичайних дизайнерських рішень в інтер'єрі.
  8. Великою популярністю користується вагонка без сучків (екстра-клас). Не менш популярні і вагонки з сучками з відмінно проглядаються контуром темного кольору (А і В класи). Вагонка також може мати структуру, яка імітує старіння дерева або ж рельєфну.
  9. І на завершення ... Перед монтажем, вагонку в обов'язковому порядку містять кілька днів в тому місці, де її і монтуватимуть. Тим самим, вагонка пройде, свого роду, адаптаційний процес і «звикне» до заданої вологості і температурі в приміщенні.
  10. Через декілька років верхня частина вагонки в міру відносної втрати кольору і зблякли оновлюється за допомогою використання воску (декоративного) і лаку.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.