Дебют Jaguar X-Type

В середині 1999 року розробники Jaguar задалися питанням створення нового авто седан класу володіє компактними габаритами і здатного досить лаконічно вписується в стиль модельного ряду Jaguar. Крім того на думку розробників машина повинна була відрізнятися якісною збіркою, комфортабельністю, динамічністю, привабливою зовнішністю і все це на тлі доступної ціни. І ось через майже два роки на Женевському автосалоні відбувся дебют нового Jaguar X-type втіливши в собі всі задумки своїх творців.

Ця модель дещо відрізняється від інших представників Jaguar починаючи з того, що за кількістю продажів вона вийшла наймасовішою, як в іншому і за кількістю випуску, крім того машина стала першою повнопривідної моделі седан класу даного авто бренду.

Дизайн машини це своєрідне поєднання стилів раніше випущених моделей. Так передня частина була взята XJ, тип скління моделі у S-Type, а чіткий обвід задніх крил у ХК8. Якщо ж говорити загалом, то дизайн моделі вийшов досить агресивним.Що стосовно салону моделі, то його обробка виконана з дорогих високоякісних матеріалів, (шкіра, дерево, пластик, хромований метал).

З технічної точки зору модель вийшла не тільки добре прохідним, завдяки 4-м провідним колесам, а й порівняно високої посадки. Попрацювали і творці і над кузовом моделі, надавши йому додаткову жорсткість.

А вдосконалена незалежна підвіска багатоважільна типу має прекрасну шумо і вібро поглинається, а також легко проходить навіть найкрутіші повороти.
Серцем же моделі став базовий варіант силового агрегату потужність в в 194 кінських сили і об'ємом в 2,5 літра. Крім цього двигуна авто за бажанням власника може бути оснащено 3-х літровим 230 сильним бензиновим агрегатом.

Обидва цих мотора прекрасно працюють з японськими трансмісіями механічного або автоматичного типів створюваними безпосередньо для цієї моделі.

Вельми продумана на моделі і система безпеки, починаючи від подвійних подушок безпеки оснащеної складною системою датчиків. А допрацьована ущільнена підвіска, більш жорсткий кузов і наявність систем активної безпеки, забезпечать максимально безпечну їзді в ньому як водія так і всіх пасажирів.

Безпечна, потужна легко керована модель стане вашим кращим другом навіть в самих тривалих подорожах.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.