Де оголошення подати безкоштовно і просто

Справді, стільки оголошень про найрізноманітнішу на wsyachina.com, але сам сайт я б так точно не назвав. Це скоріше «біржа всячини» або щось на зразок того - надто шляхетне місце для такої назви, як я думаю.

Прийшов на цей сайт зі скепсисом, за рекомендаціями приятеля. Давно не міг продати дорогі парфуми своєї колишньої дівчини, і якби не це, то навряд чи б я відвідав це місце. Але, чесно сказати, я був дуже приємно здивований: мені одразу ж впало в око те, що не обов'язково реєструватися, щоб оголошення подати безкоштовно і просто. «Ну добре, спробуємо», сказав я собі.

Безкоштовні оголошення рясніють на сайті там і тут, що дуже радує - аудиторія у проекту дуже широка. На моє оголошення відгукнулися через добу, тоді як інший сайт - не скажу, якою (???) - дав перший дзвоник через дев'ять (!) Днів, блін. І оголошення ці ще перевіряють в реальному часі. Дуже приємний сервіс, я такого дійсно не чекав. І правда, змінити чи назву на яке-небудь «королівство всячини»? У мене з фантазією туговато, так що нехай розробники самі придумують ще більш ефектне назва для такого гідного проекту.

Взагалі дати оголошення по Росії безкоштовно стає все складніше: то плату беруть, то аудиторія занадто маленька, щоб користуватися такою пропозицією, тому я для себе вже визначився. Скоро сестра приїде з Німеччини і привезе сувенірів - перевіримо цей сайт ще раз.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.