Де купити недорогу арматуру в Алмати

Якщо Ви задумалися над тим де можна вигідно купити недорогу арматуру в Алмати, тоді Вам неодмінно потрібно відвідати сайт компанії «Nurtau Group» за посиланням: купить недорого арматуру в Алматы. Як основний напрямок діяльності «Nurtau Group» було вибрано реалізацію будматеріалів. За короткий час компанія зайняла гідне місце серед конкурентів на ринках металопрокату і цементу.

Де купити недорогу арматуру в Алмати

Арматура АІІІ

Арматура АІІІ являє собою сталевий профіль круглого перетину з рифленою поверхнею. Основний вид арматури АІІІ періодичного профілю для ЗБВ та монолітного залізобетону виготовляється зі сталі для арматури 35ГС.

Арматура класу 35ГС

Арматура класу 35ГС - це металевий стрижень, на поверхні якого рівномірно розташовані поперечні виступи, розміщені під нахилом по відношенню до поздовжньої осі стержня. Арматура 35ГС призначена для додання жорсткості і для забезпечення більш високої зчіпки з бетоном, так само для армування дорожнього покриття.

Сталь 35ГС є конструкційною низьколегованою сталлю для зварних конструкцій. Область застосування будівельної арматури класу 35ГС дуже обширна. Висока якість і поширеність допускають її застосування у всіх галузях промисловості і будівництва, якщо це закладено в проектній документації.

Виробництво і застосування арматури AIII зі сталі 35ГС

Арматура 35ГС виготовляється згідно ГОСТ 5781-82 з конструкційної низьколегованої марок сталі: 35ГС з додаванням легуючих елементів. Як легуючі елементів для сталі 35ГС використовується марганець і кремній. Застосування цієї сталі дозволяє застосовувати арматуру 35ГС в відповідальних елементах залізобетонних конструкцій, в тому числі попередньо напружених, які за нормами обмежено зварюються.

Арматура класу А500С

Арматура класу А500С виготовляється з марки сталі 3 і додатково піддається термоупрочненню, яке забезпечує більш високий клас міцності.

За зарубіжними даними використання будівельної арматури класу А500 замість класу А400, забезпечує економію сталі в будівництві до 10% і вище.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.