Де краще відремонтувати комп’ютер?

Мимовільне включення і виключення ноутбука або комп'ютера, робочий стіл з зниклими ярликами, шум від кулерів або вода, випадково пролита дитиною на клавіатуру... Все це і багато, багато іншого здатне змусити вас задуматися про те, кому можна довірити ремонт улюбленого пристрою в найнесподіваніший момент. Ось чому власникам ноутбуків і інших електронних пристроїв було б незайвим подбати про те, щоб зберегти в записнику телефон компанії, що займається ремонтом комп'ютерів - http://masterservis.dn.ua/.

А тепер давайте з'ясуємо: чому саме треба довіряти цій компанії, а не викликати приватного майстра? На це є кілька причин. Давайте розберемося в них докладніше.

Де і як відремонтувати комп’ютер

1. Почнемо з того, що статистика сервісних центрів демонструє одну дуже цікаву тенденцію. Наслідки роботи некваліфікованого фахівця виправляти в рази довше і дорожче, ніж відразу відремонтувати зламався ноутбук.

2. Втручання людей, які мають дуже приблизні знання про принципи функціонування високотехнологічних пристроїв, найчастіше замість очікуваної економії обертається фінансовими втратами для клієнта. Неякісну роботу або доводиться відразу ж переробляти в іншого майстра, або через якийсь час знову виникає необхідність звертатися в ремонт. І ніякої гарантії на виконану роботу у випадку з приватником ви в більшості випадків не отримаєте! У той час як сервісний центр практично завжди (за винятком особливих випадків) бере на себе гарантійні зобов'язання після проведених робіт.

3. У сервісному центрі працює не одна людина, а ціла команда. Це означає, що в складних випадках, майстер може покладатися не тільки на власні знання і досвід, а й вдатися до поради колег, організувавши цілий «консиліум». Для клієнта за фактом це означає, що його техніку оглянули відразу кілька фахівців за одні і ті ж гроші!

4. Не варто забувати і про те, що всі сервісні майстерні зазвичай є оптовими закупщиками комплектуючих і запасних частин у великих і перевірених постачальників. Споживачеві це дає відразу дві вигоди. По-перше, завдяки знижкам, які виробники дають оптовикам, він отримує можливість заощадити на ремонті без скільки б то не було помітної втрати в якості робіт. По-друге, у нього є впевненість, що його ноутбук не «нашпигують» низькоякісними деталями сумнівного виробництва.

5. Всі великі сервісні центри, давно надають послуги з ремонту комп'ютерів на дому, що істотно заощаджує час клієнта, дозволяючи замовити майстра додому в зручний час і не возити системний блок в метро.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.