Давайте врятуємо Дніпро разом!

Спасаем Днепр вместеВ Запоріжжі комбінат «Запоріжсталь» вже 7 років підтримує акцію «Врятуємо Дніпро Разом». За цей період вдалося встановити понад 7000 штучних нерестовищ для риб, 30 плаваючих пташиних годівниць і гнізд, випустити 140 000 особин риби, посадити 630 дерев і вивезти 100 тонн сміття. Буквально нещодавно в рамках акції було встановлено 1,2 тис. нерестових площ. А восени за традицією буде проведена екологічна чистка русла Дніпра. Приєднуйтеся до цієї актуальної акції: Спасаем Днепр вместе! Тепер давайте розберемося, що нас чекає нового у сфері управління водним господарством.

Новий принцип управління водним господарством

Запроваджується європейський стандарт, згідно з яким розподіл водного господарства проводиться у відповідності з вододілами басейнів річок. У Запорізькій області управління водних ресурсів ймовірно передадуть всі річки басейну Азовського моря. Тобто, крім свого регіону воно буде відповідати за частини Донецької та Херсонської областей. А ось північні території краю з басейнами річок, що впадають у Дніпро, можливо, віддадуть під опіку Дніпровським басейновим управління.

Кожній річці - паспорт

Нові правила паспортизації дещо розширили перелік вимог. Якщо раніше достатньо було опису ландшафту і рельєфу водойми, то зараз потрібен і хімічний аналіз води. Сьогодні у Запорізькій області паспорт має невелика кількість річок. Що говорити, якщо він відсутній навіть у річки Молочної. А вона є другою за довжиною і площею водозбору річкою в області після Дніпра.

До речі, екологічний паспорт регіону за 2014-2016 роки показав, що в наші водойми скидалося менше неочищеної води порівняно з 2014-2015 роками. Тобто, з'явилася надія, що перетворення у водному господарстві нашої країни і області поліпшать ситуацію.

На сьогоднішній день учасниками акції «Врятуємо Дніпро Разом» стали 6,5 тис. осіб.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.