Дарт Вейдер оголосив себе мером Одеси

Несподіваний гість явився напередодні, 4 листопада, на сесію міської ради Одеси. Заступник Інтернет-партії України, що іменує себе Дартом Вейдером(по імені одного з героїв саги про Зоряні війни), прибув до будівлі міськради в паланкіні, який несли люди в костюмах імперських штурмовиків. За словами супергероя, імператор Палпатин(лиходій з фантастичної епопеї) призначив його таким, що виконує обов'язки мера Одеси.

Людей, які зібралися у будівлі міськради, Дарт Вейдер повідомив, що сьогодні його перший робочий день, і з цього дня починається нарахування зарплати і преміальних. Правда, пройти на робоче місце йому не дозволила охорона.

В цей час депутати міськради Одеси затвердили відставку колишнього мера Олексія Костусева і призначили таким, що виконує обов'язки градоначальника секретаря міської ради Олега Бриндака. Екс-глава міста в минулі вихідні виїхав з країни. Його представники повідомили, що колишній мер узяв тайм-аут на декілька тижнів, хоче відпочити і привести думки в порядок, коли Олексій Олексійович повернеться, його чекає посада в столиці.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.