Ціни на екскурсії на Гоа — на які бюджети слід розраховувати туристам

Екскурсії на Гоа воістину багатогранні і дивні, дозволяючи більше дізнатися про унікальний спадщині краю і особливому колориті. Але серед ключових питань не тільки, що подивитися на Гоа в екскурсії, а й вартість майбутніх турів - розглянемо їх докладніше.

Популярне місце для паломництва, з можливістю скупатися і насолодитися природною красою навколо. Туристам пропонується подорож через джунглі на джипах. Як правило, дана екскурсія передбачає відвідування водоспаду, знайомство зі слонами, екзотичними рослинами, лекцію про них, з обідом і відвідуванням місцевої індуїстської церкви. В середньому на екскурсії в Гоа вартість в даному напрямку становить 70 доларів з учасника.

На Гоа туристів може чекати все необхідне, в тому числі захоплюючі морські прогулянки, багатющий і загадковий підводний світ. Узбережжя Гоа по барвистості підводних мешканців впевнено конкурує з Червоним морем. Вартість екскурсії в середньому становить близько 70 доларів.

Регіон відомий красивими пляжами, мальовничими хвойними лісами, з відвідуванням португальських фортів, індуїстських церков. Поєднання чудової природи і багатої культурної спадщини, знайомство з яким обійдеться в середньому в 40 доларів з людиною.

Старий Гоа - столиця португальських володінь в регіоні. Раніше був місцевим політичним і економічним центром, зараз же є серцем католицької культури з монументальними соборами. Чудотворні мощі, історичну спадщину і розмах колоніальної імперії. В середньому вартість екскурсії в Гоа за даним напрямком становить 40 доларів з людини.

Гоа відомий не тільки своїми природними чарівністю і ідеальними умовами для пляжного відпочинку, але і великою кількістю місць для екскурсій - ми зупинили увагу лише на основних. Тому віза в Індію стає чудовою можливістю доторкнутися до багатющим традиціям краю. Ціни на візи для Індії сьогодні стали доступнішими, зі спрощенням порядку в'їзду для росіян. Однак професійна допомога для оформлення залишається кращою. Вартість візи до Індії від професіоналів окупається значною економією часу, не переживаючи про можливу відмову.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.