Чим привабливий планшет MultiPad Visconte 3 від Prestigio

Вельми популярний, але все ще поки молодий бренд Prestigio, за мірками вітчизняного ринку, з кожним роком стає все більш відомим і в якійсь мірі навіть шанованим. Звичайно, говорити про його престижності поки ще рано, хоча назва досить співзвучно. У будь-якому випадку сьогодні під брендом Prestigio зараз випускаються по-справжньому якісні продукти, які зуміли відвоювати частину ринку у всесвітньо відомих гігантів в індустрії виробництва мобільних пристроїв.

Не дивно, що компанія Prestigio регулярно представляє все нові і нові пристрої, нехай і в побитих класах мобільного цифрової техніки. Наприклад, MultiPad Visconte 3 - це новий персональний планшетний комп'ютер, який, за словами офіційних представників даної компанії, повинен відвоювати ще більше місце під пальмою для бренду Prestigio на вітчизняному ринку.

І посперечатися з цим важко, так як MultiPad Visconte 3 є мало не ідеальним пристроєм в своєму ціновому класі. І зумовлено це тим, що фахівці компанії Prestigio, перед випуском на ринок нових пристроїв, проводять ретельну роботу по усуненню недоліків, які були помічені користувача в планшетах минулих поколінь. Тому MultiPad Visconte 3 є прекрасно збалансованим, і в якійсь мірі допрацьованим «планшетников».

Про його спроможності і якість говорить той факт, що він оснащений процесором від компанії Intel, а працює він під управлінням Windows 8.1.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.