Центр творчості для дітей — місце, де розкриваються природні таланти

Центр творчості Марії Струве - це острівець, де втілюються мрії дитини. Тут він стає співаком, учасником хору, танцюристом, художником, каскадером. Абсолютно в буквальному сенсі. У Центрі творчості діють всі ці напрямки. І метою кожного уроку є не тільки підтримання, а й розвиток природних талантів кожної дитини.

Центр - це «Школа співу», це театр «Голосу Майбутнього», це власна ізостудія, група для дітей-каскадерів і багато іншого.Дізнайтеся більше про навчання вокалу і про те, що собою являє Центр творчості Марії Струве, хто є його засновницею, які доступні напрямки, що отримає ваша дитина і так далі на сайті mariastruve.com/tsentr-marii-struve/.

Центр творчості Марії Струве заснований колективом «Дитяча хорова капела» понад 28 років тому. До теперішнього моменту капела спільними зусиллями розрослася до центру, що пропонує наступні напрямки:

Вокал. У «Школі співу» використовується авторська технологія (найефективніша на сьогоднішній день), яка дозволяє розкрити потенціал природного голосу, зробивши його насиченим, дзвінким, мелодійним. Школою випущено понад 2 тис. Випускників, які не просто отримали документ про музичну освіту, але і прекрасний голос в особисте розпорядження.Зараз вокальна студія - основний напрямок Центру творчості.

Хореографія. Для активних дітей, які хочуть навчитися рухатися красиво і ритмічно, діють студії сценічної і постановочної хореографії, степу, а також театр «Голосу Майбутнього». Діти, які з раннього дитинства займаються танцями, мають міцний імунітет, гнучке і міцне тіло, а також можливість підкорити оточуючих своїми унікальними вміннями, як танцюриста.

Малювання. У центрі творчості Марії Струве відкрита ізостудія, де можна займатися малюванням, ліпленням, декором і освоювати інші прикладні спеціальності. Саме тут розкриваються творчі таланти.

Каскадерство. Ви здивуєтеся, але є група дітей-каскадерів. Цей напрямок вибирають особливо активні діти, які хочуть правильно використовувати свою енергію.

У Центрі творчості Марії Струве навчають тільки обдарованих дітей. Як відомо, кожна дитина обдарована від природи різними талантами. Ваша дитина - не виняток. Переконайтеся в цьому самостійно, відвідавши Центр Творчості разом зі своїм малюком. Також рекомендуємо ознайомитися з особливостями установи на офіційному сайті Марії Струве, перейшовши за посиланням вище.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.