Бухгалтерські послуги

Прагнення компаній будь-якого масштабу, організаційно-правової форми та профілю діяльності до скорочення операційних і інших витрат призвело до розвитку ринку аутсорсингу бухгалтерських послуг. В якості прикладу можемо навести професійну бухгалтерську фірму «Софі»: bfsofi.com.ua. В даний час кваліфікована професійна діяльність в форматі довірчого управління фінансами та податками, тобто бухгалтерією, для багатьох стала звичайним явищем. Однак частина керівників досі задається питанням: в чому вигода і особливий сенс послуг бухгалтера на стороні?

Бухгалтерські послуги

Відповідь проста: якщо ви не в змозі завантажити роботою вашого бухгалтера на 8 годин на день і 5 днів на тиждень для виконання ним прямих функцій, значить, бухгалтерський аутсорсинг - це те, що вам потрібно. Головне в такій ситуації - правильно визначити компанію, якій можна довірити фінансовий облік. Давайте розглянемо докладніше, в чому полягають плюси аутсорсингу і на що звертати увагу в першу чергу при виборі постачальника послуг.

Бухгалтерський аутсорсинг

Слово «аутсорсинг» (від англ. Outsourcing) буквально означає «використання ресурсів ззовні». У звичному розумінні - це передача певних робочих функцій висококваліфікованому фахівцеві, що не входить в штат компанії. Деякі експерти підкреслюють, що на аутсорсинг можуть бути передані неключових функції. Наприклад, для нефінансової організації бухгалтерський облік - функція непрофільна, і подібна стратегія дозволяє оптимізувати роботу компанії, вивільнити і спрямувати внутрішні ресурси на основну комерційну діяльність. Залучені експерти займаються веденням звітності, спілкуються з податковими органами, а також, при необхідності, беруть участь в судових розглядах при нерозв'язних суперечностях з контрагентами. Основний перелік послуг виглядає наступним чином:

підготовка первинної документації по господарським операціям;
розробка концепції обліку і консалтинг;
ведення бухобліку по всіх регістрах;
розрахунок заробітної плати та нарахування податків на фонд оплати праці;
розрахунок податків;
підготовка і здача звітності для податкової інспекції і позабюджетних фондів;
заповнення бухгалтерських документів;
прийом інспекторських перевірок.

До відома:
У Західній Європі послугами зовнішніх бухгалтерів користуються 86% компаній малого і середнього бізнесу, в США - 92%, а в Ізраїлі - до 96%.
У нас професійний бухгалтерський аутсорсинг з'явився орієнтовно на початку 2000-х років, але з того часу щорічне зростання попиту на цю послугу становить в середньому 40-50%, що дуже багато. В основному послугами запрошених бухгалтерів користувалися західні фірми.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.