Будівельне обладнання

Бурхливо розвивається будівельна індустрія все частіше ставить перед будівельниками проблему вибору матеріалів та будівельного обладнання. Дана стаття дозволить вам отримати невелике уявлення про цементувальних агрегатах, бетоносмесителях і бетононасосів.

Не має ніякого значення, чи збираєтеся ви почати будівництво багатоквартирного будинку, невеликої стоянки для автомобілів або ж цементувати свердловини в момент буріння. Щоб ви не збиралися будувати, до складу бетонної суміші вам доведеться включити не тільки цемент, а й пісок, воду, щебінь. А для того щоб розчин вийшов якісним вам необхідно все це добре перемішати. У ручну зробити розчин буде важко. У цьому випадку на допомогу будівельнику приходять бетонозмішувачі і цементувальні агрегати ЦА-320.

Дане обладнання буває двох типів: стаціонарне і мобільне.

Переваги цементувальних агрегатів:

  • універсальність;
  • мобільність;
  • надійність;
  • доступна ціна.

Стаціонарне обладнання використовують, в основному, на заводах з виробництва бетону, а мобільне на будівництвах. Пристрій, призначений для виробництва бетону, включає в себе: електродвигун, пристосування для завантаження сировини і вивантаження готової бетонної суміші, раму, зубчастий вінець, редуктор.Основним елементом в даному апараті виступає барабан. Саме в барабані відбувається перемішування піску, цементу, води і інших наповнювачів. У гравітаційних барабанах лопаті статичні і перемішування відбувається за рахунок впливу гравітації. У барабанах з примусовим принципом перемішування лопаті рухливі і перемішування розчину здійснюється під їх впливом.

При цьому багато хто вважає, що найбільш якісно перемішується розчин саме в барабанах з примусовим типом перемішування.

На невеликих перемішують пристроях не встановлюються механічні пристрої для подачі суміші, і вона здійснюється в ручну. Що ж стосується великих змішувачів, то на них встановлюються спеціальні ковші для зручності завантаження сировини. Для вивантаження і подачі розчину в цьому випадку можна вдатися до допомоги бетононасоса. При виборі обсягу барабана змішувального пристрою фахівці радять виходити з того, для побудови якого споруди вам необхідний цей агрегат. Наприклад, для ремонту буде досить барабана об'ємом 100 літрів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.