Боснія і Герцеговина

Боснія і Герцеговина справжня знахідка для туристів, які не люблять «побиті» туристичні маршрути. Кілька років тому Боснія і Герцеговина була непопулярна через Балканського конфлікту, складного візового режиму і незручного перельоту.

Столиця країни місто Сараєво, великі міста - Баня-Лука, Мостар і Зіниця. Сьогодні для російських туристів, перебування яких в країні менше місяця в оформленні візи не потрібно. Грошова одиниця в країні - марка, 1 марка приблизно 36 рублів.Обмінювати гроші зручніше в банках або спеціальних обмінних пунктах. Використовується в країні євро, тут ними розплачуються всюди і скрізь їх приймають, а ось долари доведеться обміняти на місцеві марки. Так само активно використовуються і банківські картки. Приїжджаючи сюди, не забудьте захопити air jordan 13, адже ходити, можливо, доведеться багато.

Братство слов'янських народів тут - не порожній звук для місцевого населення. Тут пріметліво зустрічають російських туристів. Клімат в країні континентальний, з прохолодним літом і досить м'якою зимою. Середня температура в літні місяці піднімається до + 27 ° C, а взимку стовпчик термометра не опускається нижче + 5-7 ° C, тому тут цілий рік можна ходити в кросівках http://kix-bar.ru/106-air-jordan- 13. Для відпочинку на природних красу краще їхати в період з травня по вересень, а ось насолодитися гірськолижними схилами краще з грудня по лютий.

Трохи пригнічує ситуація з готелями. Комфортабельного житла - 5-ти зірок в країні практично немає, а 2-4-зіркові готелі часто не відповідають заявленому статусу. Розвиваються невеликі гостьові будинки, пансіони з домашньою обстановкою і доступними цінами. Магазини підлаштовуються під туристів і відкриті з 9 ранку і до 8 вечора. Можна знайти цікаві речі, одяг, керамічні тарілки і багато іншого.

Кухня в країні ввібрала по трохи звідусіль, місцеві ресторани воліють дивувати туристів страви з м'яса. А ось риба тут не дуже популярна і коштує досить дорого. Славиться країна своїм якісним пивом, та й місцеві вина з виноградників вище всяких похвал.

Дивна природа країни - схил засніжених гір перетинаються з долинами і озерами з чистою водою. У столиці варто обов'язково прогулятися по Латинському мосту, помилуватися на Жовту фортеця, звідки відкривається неймовірна панорама. Варто відправитися в Боснійська музей або Художню галерею. У Мостарі потрібно пройтися по Старому мосту.Так само в місті розташувався оттоманський особняк Муслібеговіца, Історичний музей Герцеговини. Так само можна відправитися туромпо озерам і річкам країни, помилуватися на зачаровують краси природи, побачити рідкісних риб і птахів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.