Бобслей Скворцова вчинив паломництво до Дарів волхвів

Що пережила страшну аварію в 2009 році під час тренування в Німеччині бобслей Ірина Скворцова вчинив паломництво до Дарів волхвів в храм Христа Спасителя в Москві.

Спортсменку кореспонденти зустріли в черзі до святині, яка на даний момент складає близько 30 тисяч чоловік.

Буквально три тижні тому Ірині зробили першу пластичну операцію(всього вона перенесла вже близько 50 хірургічних втручань), і зараз вимушена пересуватися на милицях. Навіть піднятися по сходах храму їй було складно.

- Такий внутрішній спокій у мене буває тільки в храмі. Сьогодні я його випробувала знову, - поділилася Ірина враженнями зі знімальною групою телеканалу . - Попросила здоров'я. Це найголовніше.

Ірина зараз працює спортивною журналісткою. І, природно, згадала у своїх проханнях олімпійську збірну Росії. Правда, яким саме було формулювання, розкривати не стала, щоб побажання збулося.

- За них вже хворітимемо на Олімпіаді. Буквально менше місяця залишилося, - говорить Ірина. - Гадаю, наша підтримка буде важливіша.

Скворцова як справжній спортсмен, не опускає рук і сподівається повернутися до звичайного життя.

- Пізніше, після усіх пластик, намагатимуся обходитися без милиць, - ділиться Ірина. - Почуваю себе більш-менш... Терпимо, скажімо так.

Вклонитися православній реліквії, привезеній в Москву з Афона, вже п'ята доба йде тисячі москвичів. Багато паломників приїжджають з інших міст Росії. Вважається, що святиня виліковує багато хвороб.

Віряни бачать символічний сенс в тому, що під час присутності Дарів волхвів в Москві коштує аномально тепла погода. Люди, які провели по п'ять годин в черзі, говорять: це було б складніше зробити при звичайній січневій температурі.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.