Блогерша прикинулась смертельно хворий, щоб заробити грошей на продаж своєї книги

Блогерша Белль Гібсон з Австралії прикидалася хворою на рак, щоб заробити грошей на продаж своєї книги про те, як позбавитися від цієї хвороби.

Дівчина писала в соцетях про те, що вона хвора на рак. Проте в якийсь момент повідомила передплатникам, що хвороба відступає. Після цього блогерша стала роздавати поради про те, як правильно харчуватися, щоб перемогти рак.

Коли справа пішла в гору, Гібсон випустила книгу рецептів «The Whole Pantry», а потім відправилася в тур по країні з надихаючими лекціями, не забуваючи при цьому рекламувати свою продукцію. Вона випустила додаток про харчування. Модні журнали і телепередачі стали запрошувати на зйомки.

Афера розкрилася з-за жадібності самої Белль. Вона стверджувала, що неодноразово жертвувала гроші у фонди боротьби з раком, однак там заявили, що жодних коштів від Гібсон не отримували.

Після цього історією дівчата зайнялися журналісти, які дізналися, що насправді Белль ніколи не хворіла.

Її виданню виписали штраф у 20 тисяч доларів. Додаток про харчування було видалено, а самої Гібсон був призначений штраф в 400 тисяч доларів (близько 18 млн рублів).

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.