Бігом за здоров’ям

Користь бігу неможливо переоцінити. Досить сказати, що біг - це найдоступніший вид спорту. Для того щоб зайнятися бігом, не потрібні ні фітнес - клуби, ні дорогі тренажери.

Достатньо вийти на вулицю і побігти. Біг благотворно оздоровчий і відновлює дію на весь організм в цілому, добре зміцнюючи його імунітет.

Неоціненним є біг і для серцево-судинної системи. Він допомагає серцю сильніше скорочуватися і інтенсивніше перекачувати кров.

Біг розвиває і зміцнює міжреберні м'язи, які в свою чергу полегшують серцю його роботу.

Біг зміцнює стінки кровоносних судин, роблячи їх більш еластичними і гнучкими. Так само біг покращує мікроциркуляцію капілярних судин.

Під час бігу посилено працює прес, ноги, сідниці, що призводить до збільшення їх м'язової маси.

Біг добре стимулює травний тракт, так як під час бігу кишечник отримує своєрідний масаж. Це дозволяє усунути наявні проблеми з запорами, або слабкою перистальтикою кишечника.

Біг - незамінний засіб нормалізувати роботу ендокринної системи, функцію сальних залоз, позбавитися від зайвої ваги і в цілому зробити фігуру більш підтягнутою і стрункою.

Не має особливого значення, коли саме здійснювати пробіжки: вранці, або ввечері. Є любителі з ранку пробігтися по безлюдних, тихими вулицями, або здійснити гурток по парковій алеї.

Можна пробіжки перенести на вечірній час, що допоможе вам ввечері спокійно заснути, відчуваючи приємну, здорову втому.

Багато в чому це залежить від уподобань окремої людини. Припустимо, комусь треба отримати заряд бадьорості саме до вечора, так як у людини на цей час заплановано які - то важливі справи, що вимагають від нього, щоб він був у хорошій формі.

А для кого - то важлива саме ранкова пробіжка, яка пробудить організм від дрімоти, подарує йому тонус і зарядить людини бадьорістю й оптимізмом на весь робочий день.

Так що час пробіжок байдуже, важливо лише те, щоб це робилося регулярно і протягом тривалого часу. Тільки тоді можна буде добитися стійкого оздоровчого ефекту і зробити свою фігуру більш спортивною і підтягнутою.

Бігом краще займатися в парках, скверах, гаях, якщо вони знаходяться недалеко від вашого будинку. Це подарує вам зайвий ковток свіжого повітря, оптимізму і прекрасні відчуття єднання з природою.

Стаття підготовлена нашими партнерами: СітіФітнес на вул. Лавочкіна

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.