Безногий і безрукий чоловік вчинив занурення на глибину 33 метри

Один з найвідоміших французьких інвалідів - Філіп Круазон(Philippe Croizon), багато років тому що пережив ампутацію рук і ніг, у черговий раз довів собі і світу, що життя людей з обмеженими фізичними можливостями може бути дуже яскравим, насиченим, повним пригод.
В четвер Філіп став першим в історії нирцем з ампутованими кінцівками, що вчинив занурення під воду на глибину 33 метри. Як пишуть бельгійські ЗМІ, разом з досвідченими нирцями 44-річний француз опустився на дно басейну "Немо 33", самому глибокого у світі.
"Це було щось грандіозне, великий момент щастя", - заявив Круазон після занурення.
Нещасний випадок, що змінив його життя, стався в 1994 році. Філіп встановлював телевізійну антену і і випадково зачепив кабель, який знаходився під високою напругою. Він отримав електричний розряд в 20 тисяч вольт і трохи не помер. Лікарям довелося ампутувати йому руки до ліктів і ноги по коліна.
Кілька років тому Круазон вирішив, що більше не хоче сидіти на місці. У 2010 році він переплив Ла-манш, в 2012 році - Берінгова протока, Акабский заливши між Африкою і Азією, а також протоки між Гібралтаром і Марокко, а також Індонезією і Папуа-Новой Гвінеєю.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.