Азаров пригрозив Росії заморозити дві гілки української ГТС

Україна розглядає можливість частково законсервувати свою не використовувану на повну потужність газотранспортну систему, по якій газ з Росії поступає в країни Європи, повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Може нам піти на радикальне рішення і законсервувати дві нитки цього газопроводу? Нам 50 мільярдів кубометрів(транзиту) в рік досить, - пригрозив Азаров в суботу, 21 вересня, в Ялті, виступаючи на 10-му щорічному форумі Ялтинська європейська стратегія(YES). При цьому він додав, що це рішення має бути погоджене з країнами Євросоюзу. За даними українського прем'єра, Росія поставляє в країни Європи близько 150 мільярдів кубометрів природного газу в рік. Пропускна спроможність української ГТС теж складає 150 мільярдів кубометрів в рік, незважаючи на це, ГТС експлуатується лише на 60 % своїй потужності, а інший об'єм газу поступає країнам-споживачам іншими шляхами.

Український прем'єр також підкреслив, що його країна і далі скорочуватиме об'єми закупівель газу з Росії, якщо умови підписаного в 2009 році контракту, який нинішнє керівництво України вважає несправедливим, не змінять.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.