Азаров: Асоціація з ЄС не завадить приєднанню України до МС

Підписавши угоду про асоціацію з Європейським союзом, Україна не втрачає свого суверенітету і права приймати самостійні рішення. Про це в інтерв'ю виданню Радянська Білорусія заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

При цьому він відмітив, що не слід рахувати заяви деяких представників країн Євросоюзу про те, що угода про асоціацію виключає приєднання до Митного союзу, позицією усього об'єднання. У ЄС входять 28 держав, і позиції цих країн, загалом, відрізняються, у тому числі і висловлювання європейських політиків. Підписавши угоду про асоціацію з ЄС, Україна не втрачає свого суверенітету і права приймати самостійні рішення. Є стаття в угоді, яка не заважає нам приєднуватися, укладати договори і про зони вільної торгівлі, і про митні союзи. Це наше суверенне право, - заявив прем'єр-міністр України.

Азаров відмітив, що зараз також висловлюється думка: якщо, мовляв, Україна підпише угоду про зону вільної торгівлі з ЄС, то це означатиме, що інші країни СНД вимушені відмінити для неї режим вільної торгівлі. Проте, вважає прем'єр-міністр, для цього немає ніяких підстав.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.