Автогаз перестав бути економною і екологічною альтернативою бензину

Різке подорожчання зрідженого газу — значний збиток для екології Запоріжжя ! При спалюванні газу набагато менше забруднюється навколишнє середовище, детальніше про цю проблему можете передивитися тут: газ экологичнее бензина.

Збільшення отруйних вихлопів

Автогаз перестав бути економною і екологічною альтернативою бензинуТі автомобілі, які могли б працювати на екологічно чистому паливі, будуть продовжувати отруювати атмосферу отруйними вихлопам, пише газета МИТЬ, яка раніше розповідала, що багато хто з запорізьких автолюбителів стали переводити свої автомобілі на газ. Це паливо було вдвічі дешевше бензину і до того ж набагато екологічнішим.

Переваги газу над бензином

Переваги газу над бензином очевидні: зниження витрати масла; збільшення ресурсу роботи циліндрів і поршнів, більш рівна робота двигуна, збільшення пробігу авто без дозаправки. Крім того, у бензині, особливо не дуже дорогому, близько 300 різних компонентів, багато з яких вкрай токсичні, плюс різні присадки. Раніше використовували сполуки свинцю [можливо, і зараз продовжують використовувати на деяких АЗС, незважаючи на заборону], останнім часом – залізовмісні присадки, які теж дають токсичний вихлоп. У той же час зріджений газ за складом дуже простий, має високе октанове число, не вимагає ніяких присадок, і згоряє практично повністю. І перевести на газ можна будь-який автомобіль з будь-яким типом двигуна.

Статистика

На даний момент у світі налічується близько 500 мільйонів автомобілів, які всі разом викидають в рік 67,5 мегатонн окису вуглецю і 12,5 мегатонн окислів азоту.

При цьому підвищення концентрації вуглекислого газу в атмосфері призводить до так званого "парникового ефекту", який є однією з головних причин глобального потепління. Наслідки цього негативного процесу ми вже відчуваємо. Так, на території запорізької області клімат у літній період став сухішим і теплішим, а перепади температур більш різкі!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.