Авіаційні та ракетні розробки у КБ «Південне»

КБ «Південне» — це підприємство, що прославилося виробництвом ракетоносіїв класу "Зеніт", які мають дві або три ступені, для досягнення максимально плавного виведення космічних кораблів на навколоземну орбіту з великим вантажем на борту. Фахівці КБ «Південне» розробили ракетоносії Циклон, Маяк та Дніпро. Звичайно, все вищенаведене стосується саме ракетної індустрії, але не варто забувати й про те, що ракетобудування для держави має дуже важливе значення, тому що ця галузь є високотехнологічною та забезпечує велику кількість робочих місць. У КБ «Південне» розробили дуже багато різноманітних варіантів ракет для ураження абсолютно будь-яких цілей на різних відстанях.

Авіаційні та ракетні розробки у КБ «Південне»

Яка ж ситуація у сфері авіаційних та ракетних розробок на даний час?

У Міжнародній космічній сфері українські компанії, особливо після програшу у суді з Boeing, точно не є відповідальними партнерами, а все завдяки керівництву єдиного, і тому флагманського КБ «Південне». Детальніше про всі проблеми читайте у статті за посиланням: КБ Южное. Потенційні замовники намагаються знайти виконавців, які гарантують мінімальні ризики. Через відсутність замовлень "Південмаш", який раніше був найбільшим галузевим підприємством, сьогодні працює тільки на КБ «Південне». Замовлень від бюро не вистачає, щоб зайняти всі робочі дні співробітників і своєчасно виплачувати їм зарплату. Не вистачає коштів й на комунальні послуги, тому держава нерідко покриває борги за рахунок бюджетних коштів, щоб підприємство остаточно не закрилося.

Не зважаючи на все це, Китай цікавиться українськими розробками на теми освоєння космосу, зокрема, місячними програмами. Особливо зацікавила їх місячна станція, проект якої був продемонстрований на Dubai Airshow 2019. Але, віддаючи перевагу китайському партнеру, потрібно пам'ятати про відносини з Америкою, яка навряд чи буде рада, якщо Китай отримає доступ до перспективних технологій.

Але є і ще один, набагато більш ймовірний варіант. Наприклад, КБП може укласти договір з китайськими партнерами та отримати від них оплату, а далі відкласти проект в довгий ящик. Це відбувається практично з усіма контрактами, так що навіть при рішенні співпрацювати з Україною, Китай малоймовірно отримає бажаний продукт в строк.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома