Арсеній Яценюк заявив про підготовлювані провокації з боку влади

Лідер української опозиційної партії Батькивщини Арсеній Яценюк заявив, що влада готує провокацію на Євромайдані у вигляді підкинутого трупа, що може стати основою для силового розгону протестуючих.

Раніше із звинуваченням в підготовці подібної провокації опозицією виступив нардеп від Партії регіонів Володимир Олейник. Він заявив, що на Майдані Незалежності опозиція готує провокації з тим, щоб загострити протестну ситуацію в країні. Лідери опозиції вважають, що сьогодні масові мітинги затихають і треба загострити ситуацію в Україні, і розуміють, що українці дуже болюче відгукуються на такі дії як побиття, кров, вбивство, - сказав він сьогодні, 4 грудня, на брифінгу в Києві, додавши, що тому обговорюється питання про вбивство когось на Майдані, або підкинути труп. Олейник назвав прізвища, у тому числі грузинські, заявивши, що вони мають пряме відношення до консультацій і рад таким чином загострити ситуацію.

У свою чергу Яценюк стверджує, що жахливий сценарій активно розглядається владою. Партія регіонів готує сценарій провокацій : це може бути або труп активіста, або труп міліціонера - і на цій підставі почати фактично криваву різанину, - заявив Яценюк під час прес-конференції в штабі опозиції в Києві.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.