Антипіратський закон в Україні: контент видалятимуть протягом доби

Державна служба інтелектуальної власності України готує нову версію законопроекту про захист авторських прав, покликаного боротися з піратством в українському сегменті Інтернету.

У Україні боротьба з піратством проходитиме таким чином. Правовласник оскаржує в держслужбу інтелектуальної власності сайт, який використовує нелегальний контент. Після цього відомство повідомляє провайдера про те, що на ресурсі є присутніми піратські файли. Протягом доби провайдер зобов'язаний з ними розібратися. Також він повинен повідомити власника сайту про скаргу, що поступила. Останній має право подати протест, підтвердивши його документами, після чого суперечка вирішуватиметься в суді. Інакше хостинг-провайдер буде зобов'язаний видалити або заблокувати проблемний контент(але не увесь сайт).

В цілому процедура по видаленню нелегального контенту повинна займати не більше 3 днів. У відмінності від російського аналога закону про інтелектуальну власність, в Україні не створюватиметься реєстр піратських сайтів. Проте на сайті відомства з'явиться список сторінок, які мають бути заблоковані.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.