Адвокат по кримінальних справах. Що потрібно знати і куди звернутися?

Правова допомога у кримінальних справах може бути отримана не тільки підозрюваним або обвинуваченим, а й свідком або потерпілим. Люди, що постраждали від злочину часто стикаються з відсутністю бажання у правоохоронних органів відстоювати інтереси потерпілого (не приймається рішення про порушення кримінальної справи, не відшкодовується матеріальна шкода від злочину і т. д.). У даній ситуації Вам необхідна як мінімум консультація кримінального юриста.
Адвокат по кримінальних справах

Куди звернутися за допомогою

Юридична фірма «Morgun & Partners» забезпечить вам якісну участь захисника в кримінальному процесі за адекватною ціною! Кому потрібна така допомога обов’язково переходьте за посиланням: https://morgun.ua/uslugi/advokat-po-ugolovnim-delam/. Рекомендую!

Але, не дивлячись на це, найчастіше послуги кримінального адвоката цікаві обвинуваченим і підозрюваним у кримінальних справах. Обвинувачений може скористатися послугами адвоката по кримінальних справах на будь-якій стадії справи: на етапі попереднього слідства, на стадії судових засідань і після того як є судові рішення (оголошення вироку суду) з метою його оскарження.

Одне з основних завдань кримінального адвоката - виявлення обставин, що виправдовують або, як мінімум пом'якшують відповідальність клієнта. Адвокат по кримінальних справах працює як самостійний учасник кримінального процесу.

Адвокат з кримінальних справ для ведення своєї діяльності має широкий спектр повноважень:

  • має право розмовляти з клієнтом без свідків і без обмеження часу;
  • брати участь спільно з підзахисним у слідчих діях (бути присутнім на допитах);
  • збирати докази невинності клієнта,
  • подавати апеляційну скаргу по кримінальній справі.

Можливості кримінального адвоката по збиранню доказів не настільки широкі, як у силових структур, але правильно використовуючи свої повноваження кваліфікований адвокат по кримінальних справах без особливих проблем збирає всі необхідні докази.

Відмінність між кримінальним адвокатом і захисником

Кримінальний адвокат краще захисника з числа родичів, тому що адвокат має значно більше прав у захисті та представництві інтересів підозрюваного (засудженого, підсудного, обвинуваченого, виправданого). Відповідно захист у кримінальному процесі буде набагато ефективнішим.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.