А ви вже купили хутряну шапку по кращому співвідношенню ціна / якість ?!

Хутряні шапки - ідеальні для російської зими головні убори, які дозволяють жінкам і чоловікам виглядати модно і стильно, і паралельно піклуватися про своє здоров'я. Російська компанія «Шапко» пропонує високоякісні вироби власного виробництва за доступними цінами. Ознайомитися з каталогом компанії ви зможете на її офіційному сайті: shapko.net.

Переваги компанії «Шапко»:
Ательє з пошиття хутряних виробів «Шапко» є виробником шапок. З володіння власними виробничими потужностями слідують такі переваги. Кожен покупець може розраховувати на краще співвідношення ціна / якість.
По-перше, за довгий час успішної роботи компанія налагодила тісну співпрацю з постачальниками хутра та інших витратних матеріалів. Сформоване довіру дозволяє розраховувати на значні знижки, які, врешті-решт, відображаються в зниженні ціни на жіночі хутряні шапки для кінцевих покупців.

По-друге, за час роботи були оптимізовані до досконалості виробничі процеси. Так, наприклад, досвідчені закрійниці, бур'яни і швачки максимально економічно витрачають як час на виготовлення, так і витратні матеріали. Скорочення собівартості і трудовитрат на виготовлення виробів дозволяє ще більше знизити кінцеву ціну для покупця.

По-третє, завдяки наявності власних виробничих потужностей і кваліфікованих майстрів в штаті, компанія «Шапко» виключає витрати на посередницькі націнки. Ще більше скорочуючи непотрібні витрати, компанія має можливість отримувати прибуток, пропонуючи покупцям вироби за мінімальними цінами.

Однак головним критерієм вдалої покупки, як відомо, є не стільки ціна, скільки співвідношення вартості до якості виробу.Компанія «Шапко» за доступними цінами пропонує високоякісні вироби. Кваліфіковані фахівці ретельно відбирають сировину перед його надходженням на виробництво. Сировина постачається тільки перевіреними постачальниками, які можуть підтвердити якість і приналежність хутра. У компанії також невпинно працює власна служба контролю якості, яка не тільки контролює виробництво на всіх його етапів, а й стежить за відповідністю європейським стандартам якості. Будучи впевненою в своїй продукції, компанія «Шапко» поширює на всі хутряні вироби 2 роки гарантії!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.