6 дивацтв вагітних, які насправді є цілком нормальним станом!

6 дивацтв вагітних, які насправді цілком нормальні
Всі знають, що від вагітної жінки можна очікувати багато дивацтв. Жінка часом і сама дивується своїм вчинкам і, здавалося б, абсолютно неадекватній поведінці. Примхи, страхи, сльози, безлічі суперечливих бажань - найбільше, звичайно, дістається чоловікові, в якому багато жінок бачать джерело змін, що відбуваються з нею. Те, що насправді причина в гормонах, йдеться сьогодні буквально у всіх джерелах, це очевидний факт.
Безумовно, у кожної жінки процес може протікати з індивідуальними особливостями, однак, можна виділити як мінімум 10 дивацтв вагітних жінок, які насправді цілком нормальні, і через якийсь час пара напевно з посмішкою буде про них згадувати!

Сон в будь-якому невідповідному місці

Дане явище, мабуть, знаменує собою самий початок вагітності, коли ще не проявили себе інші ознаки. Сон може прийти раптово, і жінку часто лякає його невідворотність. Бажання подрімати виникає буквально скрізь і за будь-яких обставин: на сеансі в кіно, під час застілля з рідними, на нараді у начальства, під час шопінгу. Якщо є можливість, то краще дійсно подрімати! Якщо ж ні - вийти на свіже повітря і зробити пару глибоких вдихів, розслабитися, зробити невеликий масаж обличчя.

Невірна оцінка свого фізичного стану

Коле, паморочиться, болить, тягне, стріляє ... яких тільки відчуттів ні відчуває жінка в цей період! При тому, що більшість з них лякає її: кольнуло - викликайте лікаря, тягне сильно - бігом в лікарню і т.д. Але жінка, з якою це все відбувається в перший раз, сама не знає, що вважати нормою і наскільки сильно щось болить. Крім того, такий стан мінливий: ще хвилину тому готова боліла так, що треба дзвонити 103, і ​​ось уже все пройшло. Жінці в таких ситуаціях важливо не впадати в паніку, спробувати об'єктивно оцінити свій стан. І тільки в крайніх випадках починати бити тривогу.
Нудота, яка проходить під час їжі

Нудота, яка проходить під час їжі

Ось вже де дійсно головне протиріччя! Жінка відчуває нудоту в сукупності з гіркотою в роті, відрижкою і печією, вона і думати боїться про їжу. Але як не дивно, саме невеликий перекус здатний призупинити ці неприємні явища.

Бажання знайти нове заняття, крім основної роботи

Грати на піаніно. Говорити по-японськи. Писати картини олійними фарбами. Ну і звичайно читати, читати, читати. Тільки не робити свою основну роботу. Цілком зрозумілі думки. Вагітність дає відчуття новизни, жінка багато мріє, малює в голові картини майбутнього, будує плани. У багатьох, як то кажуть, крила за спиною виростають. Все це дає грунт новим хобі, тим більше, що в плані активних видів дозвілля жінка дуже обмежена в цей період. Колишній вид занять, поточна робота здається сірою, буденною і нудною. Тут важливо знайти золоту середину, щоб закінчити роботу до встановленого декрету, а й втамувати спрагу нових захоплень у вільний час.

Суперечливі почуття до оточуючих

«Як я вас всіх ненавиджу», - буває проноситься в голові у вагітної жінки, наприклад, по відношенню до своїх колег по роботі. І начебто не було конфліктних ситуацій, просто раптом саме ці люди стають їй огидні. Це мине! Головне контролювати в цей момент свої слова і вчинки, щоб не зробити щось зопалу. Буває й інша крайність - почуття безмежної любові, співчуття до зовсім незнайомих людей: бідним, бездомним, чужим дітям. Тут також важливо стримати себе і не почати пропонувати всім бажаючим, наприклад, пожити в своїй квартирі.

Фонтани сліз

Це буває у всіх жінок і їхні чоловіки це підтвердять. Плакати. Дві смужки - плакати. А раптом помилка - плакати. Перше УЗД - страшно, так, він там, плакати. Як ми будемо жити тепер - плакати. І так до нескінченності. Фізичні нездужання, страхи, переосмислення свого життя, а також мелодрами, кинуті тварини на вулиці, старенька з дріб'язком в магазині - буквально все здатне викликати сльози. Це дійсно нормально, гормони, перебудова нервової системи. Треба вірити в краще і все буде добре!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома