Україна отримає від Японії більше 300 млн доларів фінансової допомоги

Японський уряд виділив 300 млн доларів в якості додаткової фінансової допомоги Україні, частина з цих засобів повинна буде піти на відновлення східного регіону, повідомили японські ЗМІ.

«Японія надасть Україні допомогу у розмірі більше 300 млн доларів. Крім того, ще 16,6 млн буде спрямовано безпосередньо на відновлення східних регіонів країни(потерпілих в результаті конфлікту) «, — заявив глави МЗС Японії Фумио Кисиди, який зараз знаходиться з візитом у Брюсселі.

В понеділок японський міністр і його німецький колега Франца Вальтер-Штайнмайер прийшли до домовленості по співпраці в питаннях швидкого врегулювання ситуації на Україні.

Керівник японського дипломатичного відомства також провів ряд зустрічей з європейськими чиновниками, зокрема, з представником ЄС у закордонних справах і політику безпеки Федерикой Могерини.

Сторони домовилися підтримувати і розвивати співпрацю між Японією і країнами-учасницями Європейського Союзу в питаннях протистояння світовому тероризму, проблем прав людини в КНДР, а також по деескалації конфлікту на південному сході України.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.